Kontakt oss:

Telefon Kokstad: +47 55 10 98 98
Faks: +47 55 10 98 99
Epost: post@bekas.no
Org.nr.: 881926202

Postadresse:

BEKAS - Bergen
Elektrokompetanse AS
Boks 94 Kokstad
5863 BERGEN

Besøksadresse:

BEKAS - Bergen
Elektrokompetanse AS
Kokstadveien 44
5257 KOKSTAD


 

Vakttelefon
Navn Beskrivelse Telefon

Vakttelefon

Gjelder utenom vår åpningstid

Gebyr (utrykning inntil +2 timer) NOK 3000,-

Pr. time etter 2 timer NOK 1500, -
Frakt kommer eventuelt i tillegg
Prisene er eks. mva

99 52 32 87
Salg og support
Navn

Stilling

Telefon

Mobil

E-post

Salg og support   55109898   salg@bekas.no
Lise Følling Avdelingsleder 55109889 99 52 32 89 lise@bekas.no
Robert Tangedal Salg og support  55109883 99 52 32 83 robert@bekas.no
Jørn Jæger Abelsen Salg og support 55109872 47 39 69 24 jorn@bekas.no
Gunnar Saure Salg og support 55109882 99 52 32 82 gunnar@bekas.no
Tommy Gjertsen Salg og support / IT-ansvarlig 55109877 92 24 56 77 tommy@bekas.no
Arild Iden Kvalitetsansvarlig / salg og support 55109884 99 52 32 84 arild@bekas.no
Administrasjon
Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Tor Solheim Daglig Leder 55109880 99 52 32 80 tor@bekas.no
Eirill Solem Regnskap / Sentralbord 55109898   eirill@bekas.no
Britt Solheim Lønn og regnskap 55109896   britt@bekas.no
Gunhild Sæterlid Innkjøp 55109894   gunhild@bekas.no
Arild Iden Kvalitetsansvarlig / salg og support 55109884 99 52 32 84 arild@bekas.no
Mette Natås innkjøp 55109876 96044267 mette@bekas.no
Engineering
Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Engineering       engineering@bekas.no
Åge Andersen Avdelingsleder, tekniker, elektro 55109874 95 07 46 40 aage@bekas.no
David Savides Prosjektsekretær 55109891 90 88 51 51 david@bekas.no
Peter Alexandersson Prosjektingeniør, sivilingeniør elektro 55109885 99 52 32 85 peter@bekas.no
Irfan Zia Prosjektingeniør, sivilingeniør elektro 55109864 45 13 07 68 irfan@bekas.no
Prosjektsalg
Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Prosjektsalg       prosjekt@bekas.no
Frode Eidsnes Avdelingsleder 55109888 99 52 32 88 frode@bekas.no
Geir Berntsen Prosjektsalg 55109878 90 04 26 65 geir@bekas.no
Kent Johnstad Prosjektsalg/Verkstedsleder 55109881 99 52 32 81 kent@bekas.no
Verksted
Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Verksted   55109875   verksted@bekas.no
Kent Johnstad Prosjektsalg/Verkstedsleder 55109881 99 52 32 81 kent@bekas.no
Morten Johnstad Tavlemontør, prosjektleder verksted   90 19 01 47 morten@bekas.no
Lager
Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Lagerkontor   55109893   lager@bekas.no
Charles Olsen Lagersjef 55109893 93 25 29 41 charles@bekas.no